KONTAKTY

Olymp sport
Malé Nepodřice 51
397 01 Písek
tel: +420 606 038 771 , 603 551 481
napište nám
http://facebook.com/petr.leipner
IČ 60080817

NOVINKY

arr3AktualityOLYMP SPORT Malé Nepodřice   OTEVÍRACÍ DOBA BĚHEM VÁNOC   14.12. SOBOTA      9.00 -... arr3Jsme partnerskou prodejnou značky 4EVER  Parádní kola a elektrokola s kvalitními německými motory. U nás na prodejně si můžete vše...

 Servis pro zimní sezónu zahajuje 18.11.2018

 

 


O nás
Náš příběh ....

Jsme rodinná firma, která vznikla v roce 1993, kdy se u nás tvořilo nové podnikatelské prostředí. Začátky v malých prostorách našeho domu rychle ukázaly, že pro naše zákazníky musíme najít odpovídající prodejnu se vším všudy. Po krátkém hledání vhodného místa jsme otevřeli provozovnu v centru města Písku na Havlíčkově náměstí, což byla dlouhá léta největší sportovní prodejna na Písecku. Další prodejnu jsme v rámci lepšího pokrytí regionu otevřeli v nedalekém Milevsku. V posledních letech jsme přehodnotili naši pozici na trhu a rozhodli jsme o nové koncepci firmy. Progres a změna je v životě důležitá a proto jsme pro vás otevřeli novou prodejnu v Nepodřicích u Písku. Přestože u nás stále nakoupíte sportovní vybavení všeho druhu, vybrané značkové oblečení, sportovní i turistickou obuv a outdoorové vybavení, rozhodli jsme se přeci jen specializovat. V letní sezóně je to prodej kol, elektrokol, cyklo doplňků a komplexní servis, v zimní sezóně jsou to sjezdové i běžkařské lyže a výbava k nim, smozřejmě i zde se snažíme o servis na vysoké úrovni.Firma také provozuje celoroční tenisové kurty a servis pro veškeré raketové sporty. 

Dále jako doplňkové služby pro zákazníky provozujeme půjčovnu s velkým výběrem kvalitního zimního vybavení a jejich následný servis.Poradenství pro začátečníky v oblasti výběru vhodného vybavení atd.   
V naší nové prodejně najdetev na ploše 800 metrů širokou nabídku kvalitního zboží pro vaše sportovní aktivity, stejně tak i v nově založeném e-shopu. Odborní prodavači Vám rádi poradí a pomohou vybrat. To vše stále v atmosféře rodinného obchodu, ve kterém pracují lidé, kteří se sami sportu věnují.

Malá kavárna pro vaše občersvení je už jen takovou třešničkou.Přijďte ochutnat :-)  

Naším hlavním cílem vždy byl a je spokojený zákazník. Tomu se proto snažíme podřídit veškeré naše služby.

Snažíme se o to, aby nákup u nás byl zážitek i zábava !

Váš tým Olymp sport